LIETUVOS KARIUOMENĖS DIENOS MINĖJIMAS PALANGOJE

LIETUVOS KARIUOMENĖS DIENOS MINĖJIMAS PALANGOJE

Lapkričio 23 dieną Palangoje organizuojama šventė, skirta pagerbti drąsiausius ir stipriausius mūsų šalies žmones – karius. 1918 metų vasario 16 dieną buvo paskelbtas Lietuvos Nepriklausomybės aktas, o tų pačių metų lapkričio 23 dieną išduotas pirmasis įsakymas, kuriuo buvo pradėtos kurti Lietuvos ginkluotosios pajėgos. Ši diena simbolizuoja pagarbą ir atminimą visiems, kurie išdrįso ir drįsta rizikuoti savo gyvybėmis užtikrinant Lietuvos žmonių saugumą ir gerovę.

Kariuomenės dienos minėjimas prasidės 17:30 val. iškilminga eisena nuo Nepriklausomybės aikštės iki Palangos Šv. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios. Čia 18:00 val. visi kviečiami jungtis bendrai maldai Šv. Mišiose. Renginio kulminacija – 19:30 val. koncertas Palangos kurhauzo koncertų salėje. Palangos kultūros ir jaunimo centro moterų vokalinis ansamblis „Guboja“ ir Jūros šaulių vyrų choras (vad. Rimgaudas Juozapavičius, koncertmeisteris Saulius Šiaučiulis), dovanos gražiausias lietuviškas dainas. Muziką papildys Palangos literatų klubo „Takai per kopas“ poezija, kupina gražiausių jausmų savo gimtajam kraštui, kuriuos jaučia kiekvienas lietuvis, širdyje išsaugojęs Baltijos jūros dvelksmą.

Palangos bendruomenė ir svečiai kviečiami dalyvauti Lietuvos kariuomenės dienos šventėje, išreikšti savo padėką kariams, kurie tarnauja mūsų šaliai. Ši diena skatina susitelkti ne tik į šalies gynybos svarbą, bet ir į bendruomenės stiprybę bei solidarumą.

Palangos kultūros ir jaunimo centro informacija

[envira-gallery id=”14385″]