LIEPOS 6 – OJI PALANGOJE: KARTU SU ŠEIMOMIS Į VIDURAMŽIŲ PIKNIKĄ

Valstybės Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės dienos proga Palangoje tradiciškai organizuojama nuotaikinga šventė, kurioje netrūks veiklų šeimoms, kurorto gyventojams ir svečiams.
Nuo 12 iki 16 val. pievelėje priešais kurhauzą (Grafų Tiškevičių al.1) vyks šeimų šventė-piknikas „Pozityviai“ viduramžių tematika. Vaikai kartu su tėveliais galės nusikalti stilizuotas Palangos gimtadienio 770 monetas, pasigaminti odines apyrankes bei įsijausti į karalių ir karalienių vaidmenis. Veiks vaikų mokyklėlė, kurioje mažieji galės susipažinti su senoviniais šokiais, ginkluote ar tiesiog smagiai nuspalvinti įvairias užduotėles. „Viduramžiai LT“ rengiamoje šių metų programoje netrūks ir įvairių estafečių šeimoms bei kitų siurprizų. Prižaidę įvairiausių žaidimų šventės dalyviai galės atsigaivinti rėmėjų šiai progai skirtais ledais. Visi kviečiami atsinešti savo pledus ir patogiai įsitaisius ant žolės mėgautis švente.

 

21 val. visi vieningai kartu su lietuviais visame pasaulyje stosime giedoti „Tautišką giesmę“. Palangoje ant Birutės kalno giedosime kartu su Palangos kultūros ir jaunimo centro folkloro ansambliu „Mėguva“, Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje kartu su Palangos kameriniu choru, Jūratės ir Kastyčio skvere su moterų chorų „Guboja” ir Jūros šaulių vyrų choru.  Šventosios pėsčiųjų aikštėje Lietuvos valstybės himną giedosime kartu su Palangos kultūros ir jaunimo centro vokaliniu retro ansambliu „Eldija” ir dainininku Ruslanu Kirilkinu.

 

Palangos kultūros ir jaunimo centro informacija