KVIETIMAS DALYVAUTI „VIKINGŲ“ LAIVŲ LENKTYNĖSE PALANGOJE (Šventosios seniūnijoje)

KVIETIMAS DALYVAUTI „VIKINGŲ“ LAIVŲ LENKTYNĖSE PALANGOJE (Šventosios seniūnijoje)

Kviečiame sporto entuziastus, įstaigų, kolektyvo atstovus dalyvauti kasmetinėse „Vikingų“ laivų lenktynėse, kurios vyks Jūros ir žvejų dienos metu Palangos miesto savivaldybės Šventosios seniūnijoje Šventosios upe 2021 m. liepos 31 d. 13.00 val. Nugalėtojams bus įteikta Mero taurė.

Kiekvieną komandą turi sudaryti dešimt narių – aštuoni irkluotojai, vairininkas bei būgnininkas, gali būti ir pilnos (iš karto suformuotos iš 10 asmenų), ir mišrios komandos, sudarytos iš įvairių atvykusių dalyvių. Liepos 30 d. nuo 12.00 val. iki 21.00 val. vyks komandų parengiamieji plaukimai (instruktažas), o liepos 31 d. nuo 13.00 val. iki 15.00 val. vyks jau finaliniai plaukimai.

Šventosios upe komandos pasroviui turės įveikti pusės kilometro ilgio trasą – nuo „Beždžionių“ tilto iki vadinamojo „Energetiko“ tiltelio. Tarpusavy vienu metu varžysis po dvi komandas. Šioje rungtyje svarbiausia – ne irkluotojų fizinė jėga, o darniai dirbanti komanda bei tinkamai pasirinkta taktika. Neretai šiose varžybose pergalę lemia ne greitis, o puikiai dirbantis vairininkas ar tinkamai ritmą irkluotojams mušantis būgnininkas. Nugalėtojai kausis ne tik išbandydami savo jėgas, bet ir dėl Mero taurės laimėjimo.

Renginio organizatoriai vykdo išankstinę lenktynių dalyvių registraciją tel. 8 673 83007 (Darius) iki š. m. liepos 25 d. imtinai.

Startinis „vikingų“ varžybų mokestis – 10 eurų kiekvienam dalyviui.

Šias varžybas, kaip ir kasmet, organizuoja sporto klubas „Birštono Nemunas“. Lenktynių organizatoriai kartu su Palangos miesto savivaldybe prašo paplatinti šią informaciją kuo plačiau esamais kanalais ir tikisi jūsų dalyvavimo, puoselėjant senąsias jūreivystės tradicijas, ir smagaus laiko praleidimo drauge.